Головна » Послуги » Кадрове діловодство

Кадрове діловодство 1

Усім відома фраза: «Кадри вирішують все». Ми кажемо, що правильні кадри вирішують все, якщо вони правильно оформлені!

Ведення кадрового діловодства це трудомісткий, тривалий процес, який дуже зарегульований нормами трудового законодавства, що постійно міняється. Правильне кадрове діловодство захистить бізнес від контролюючих органів і допоможе при вирішенні трудових спорів.

Результат, який ми гарантуємо:
– професійне ведення кадрового обліку, включаючи оформлення кадрових документів та прийом працівників на роботу;
– консультування з усіх питань кадрової роботи, що дасть впевненість у рішеннях;
– аудит кадрової документації для усунення помилок;
– юридичний захист при перевірках дотримання трудового законодавства.

Замовляйте послуги кадрового обліку, натиснувши тут

В комплексі з кадровим обліком ми консультуємо з трудового, податкового, корпоративного права і Ви отримаєте кадровика і юриста в одній компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949. 

Користуючись своїм досвідом і судовою практикою, ми професійно підходимо до підготовки кадрової документації. Крім того, Ви отримаєте цінні практичні консультації з питань планування працевлаштування, укладення  колективного договору, впровадження трудової політики, мотивації персоналу, розподілу обов’язків і внутрішніх процедур.

Пам’ятайте, що краще користуватись професійними послугами ніж платити штрафи чи компенсації працівникам. І якщо Ви думаєте, що компетентність коштує дорого, то спробуйте некомпетентність.

Ведення кадрів – це важливо! Ми візьмемо цю справу на себе. Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

Телефонуйте нам – 066-6595949

Ми раді запропонувати для Вас практичні інструменти для ефективного вирішення проблем з оформленням персоналу:

  • Трудовий договір для чіткого регулювання трудових відносин та умов випробувального терміну при прийомі на роботу;
  • Угода про конфіденційність для захисту Вашої інтелектуальної власності і ділової репутації;
  • Договір про повну матеріальну відповідальність для збереження майна і активів бізнесу;
  • Угода про навчання (стажування) персоналу для захисту інвестицій в навчання і розвиток працівників; при потребі, забезпечить відшкодування працівником вартості такого навчання;
  • Договір підряду на виконання робіт дозволить вивести функції працівника поза штат та оформити з ним договір цивільно-правового характеру (договір ЦПХ), щоб заощадити на фонді зарплати і податках.

При розробці договорів ми врахуємо специфіку Вашого бізнесу, судову і ділову практику та застосуємо положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону і Вашим інтересам. Результат нашої роботи – чесний та вигідний варіант співпраці з працівниками і надійний юридичний захист.

Маючи рішення, яких ще немає у конкурентів, Ви гарантовано отримаєте конкурентну перевагу вже зараз. Телефонуйте, щоб ми допомогли Вам грамотно оформити працівників та реєструйтесь на наш практичний семінар з кадрового законодавства.

 

Замовляйте наші послуги чи консультацію, натиснувши тут
 Наша компанія надає професійні юридичні послуги з ведення кадрової документації та оформлення працівників. Гарантуємо юридичний захист при перевірках Держпраці. Чекаємо Вас у нашому офісі в м. Івано-Франківськ або можемо запропонувати послуги юриста дистанційно. Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Вас можуть зацікавити такі послуги

Захист при перевірках
Кадровий облік
Оформлення працівника

Якщо у Вас виникли питання – телефонуйте 066-6595949

 

Ви можете можете замовити послугу чи консультацію, натиснувши тут