Головна » Послуги » Юридичний супровід торгових операцій

Знання небагатьох принципів звільняє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи у яких Ви не розбираєтесь і люди, які є фахівцями у них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати.  Пропонуємо скористатись нашими консалтиговими послугами.

• Професійний юридичний супровід господарської діяльності – це комплекс юридичних послуг з організації та супроводу діяльності бізнесу в Україні та за кордоном, відповідно до вимог міжнародного права та законодавства України, з урахуванням необхідності захисту інтелектуальної власності та активів. Юридичний супровід забезпечить:
консультування з питань застосування норм корпоративного, податкового і трудового законодавства в господарській діяльності;
розробка оптимальних систем управління, трудових відносин і оподаткування, оцінка податкових ризиків;
супровід перевірок кваліфікованим юристом, адміністративне і судове оскарження дій контролюючих органів;
представництво інтересів у суді, перед державними органами і третіми особами.

• Розробка і аналіз договорів.
Готуємо господарські договори на замовлення Клієнта. При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону, інтересам клієнта. Ми використовуємо  судову і ділову практику і забезпечуємо участь юриста у переговорах. Як результат Ви отримуєте найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами і покупцями.
Розробляємо договори щодо захисту інформації, передачі авторських прав, ліцензійні договори, трудові і цивільні договори з розробниками програмного забезпечення.
Виводимо окремі роботи і працівників за штат шляхом укладення з ними договорів підряду ЦПХ (цивільно-правового характеру), що дає можливість економити на фонді зарплати і податках.

• Юридичний інжиніринг:
– підготовка документів для отримання ліцензій у сфері будівництва, торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, торгівлі медикаментами, медичної практики, працевлаштування за кордоном та інших видів діяльності.
– юридичний супровід отримання дозволів, для відкриття та роботи магазинів, ресторанів, кафе;
– розробка внутрішньої документації компанії;
– реєстрація компаній з іноземним капіталом, послуги з працевлаштування іноземців, їх легалізації та організації переїзду в Україну, а також реєстрацію компанії за кордоном;
– консультуємо стосовно отримання патенту, способів юридичного захисту авторського права, отримання прибутку від інтелектуальної власності.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнту – це консультація, яка додає впевненості і спокою, зменшує ризики і вносить ясність у питання, що його турбують. Дозвольте нам показати на що ми здатні і тоді Ви зможете оцінити свої вигоди від співпраці з нами, якість послуг і рівень компетенцій.

Ви можете можете замовити послугу чи консультацію, натиснувши тут

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.