Головна » Послуги » Юридичний захист і зменшення ризиків

Закон каже, що підприємницька діяльність — самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку. Ми переконані, що лише підприємці здатні забезпечити реальне економічне зростання, створити нові робочі місця і підняти рівень життя. В сучасних умовах, при постійних змінах законодавства, власникам бізнесу і керівникам компаній  необхідна професійна юридична підтримка, юридичний захист, що дає змогу зосередитись на головних цілях їх бізнесу і бути впевненим у власних рішеннях.

Для забезпечення юридичного захисту і максимального зниження ризиків пропонуємо:

Швидка юридична допомога – супровід планових, позапланових і фактичних перевірок Держпраці і ДФС кваліфікованим юристом, що включає:
особисту присутність під час перевірки (рейду);
– консультування з питань, які перевіряють;
підготовка пояснень, заперечень, довідок та інших документів;
– адміністративне і судове оскарження дій контролюючих органів;
представництво інтересів у суді, перед державними органами і третіми особами.
Ми пропонуємо річний контракт (страховий поліс) на комплексний захист від перевірок контролюючих органів, який письмово закріпляє наші гарантії. Вартість такого контракту більш ніж у двічі дешевша за вартість окремо взятих послуг, що входять в нього. Крім того, Ви гарантовано отримаєте допомогу вчасно і в повному обсязі, інакше ми відшкодуємо збитки, визначені контрактом.

Юридичний захист інтелектуальної власності (бренду) через отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки (знаку для товарів і послуг).
Для цього ми:
проведемо попередній пошук по базах вже зареєстрованих і поданих на реєстрацію брендів, що дасть змогу визначити шанси на реєстрацію Вашої торгової марки, а також внести зміни, якщо буде виявлена тотожна або схожа торгова марка;
допоможемо визначити класи з МКТП (Міжнародної класифікації товарів і послуг), за якими Ваша торгова марка буде подаватися на реєстрацію;
підготуємо заяву на реєстрацію з додатками;
подамо пакет документів і забезпечимо юридичний супровід розгляду заявки.
У сучасному світі якісна інтелектуальна власність вартує не менше ніж матеріальна. Ідеї, винаходи, ноу-хау, бренди, комп’ютерні програми чи художні твори можуть зробити їх авторів дуже і дуже багатими. Крім того, вчасно потурбувавшись про захист результатів Вашої інтелектуальної діяльності, Ви уникнете проблем пов’язаних з піратством. Для багатьох товарів і послуг торгова марка (бренд) є особливо важливою, оскільки від її впізнаваності й популярності залежить успішність продажів і маржа, а отже і прибуток.

Повернення дебіторської заборгованості – це комплексна послуга з повернення боргів, яка включає в себе:
аналіз документів та інформації, що стосуються заборгованості і боржника;
– досудове врегулювання спору шляхом переговорів з боржником, виставлення претензії про сплату заборгованості чи грошової вимоги;
– підготовка і подача позову до суду;
представництво інтересів Клієнта в суді;
– супровід виконавчого  провадження.

Юридичний аудит (due diligence)— аналіз юридичних аспектів діяльності компанії, таких як система управління і власності, питання реєстрації, ліцензій і дозволів, угод, дотримання трудового законодавства тощо. Мета юридичного аудиту – уникнути або мінімізувати ризики і юридичні помилки, пов’язані з діяльністю бізнесу і переходом права власності на активи. Юридичний аудит:
розкриває реальні майбутні зобов’язання і ризики;
виявляє і усуває юридичні перешкоди для бізнесу та підстави для штрафів з боку контролюючих органів;
формує основу для договорів, додає впевненості у діях і страхує ризики перед укладенням важливих угод;
дає відповідь на питання: купувати або не купувати дану компанію чи об’єкт, скільки заплатити, чи вступати у договірні відносини з цим партнером?
Результатом юридичного аудиту є розуміння можливих ризиків, стану юридичної документації компанії, законності діяльності і прийнятих рішень.  При цьому, наша компанія  гарантує професійний підхід і практичні рекомендації, що захищають інтереси Клієнта і запобігають негативним наслідкам. Гарантуємо свої висновки!

Західно-українська юридична компанія дає письмові гарантії максимального юридичного захисту Клієнта з використанням усіх законних способів та залученням найкращих доступних професіоналів. Письмова гарантія підтверджує нашу готовність розділити з Клієнтом ризики і найвищу зацікавленість в інтересах клієнта та перетворює кожен проект у взаємовигідну співпрацю.

Є проблеми? Звертайтесь до нас і ми станемо Вашими партнерами у їх вирішенні!

Ви можете можете замовити послугу чи консультацію, натиснувши тут

Наша компанія надає професійні юридичні послуги з юридичного захисту бізнесу. Чекаємо Вас у нашому офісі в м. Івано-Франківськ та забезпечеєм послуги юриста дистанційно.