Головна » Професійний блог » Практичний семінар

Практичний семінар

Яким був Ваш сьогоднішній день? Ви вистрибнули з ліжка і зайнялись зарядкою (йогою, бігом…)? Ви усміхнулись собі і з’їли щось корисне на сніданок? Ви, з легкістю, змогли передати усі справи працівникам і присвятити весь свій час розвитку улюбленої справи, цікавим і важливим зустрічам, новим знайомствам, а може читанню книг, спорту чи сім’ї? Якщо це так, то я вітаю Вас! Якщо ж ні, то у Вас є відмінна нагода навчитись.

Як і кожен підприємець, я створив свій консалтинговий бізнес аби досягти особистих цілей. Я хочу працювати в задоволення, допомагаючи своїм клієнтам займатись бізнесом, не хвилюючись за відносини з працівниками і при цьому добре заробляти. Кожен власник компанії, з яким я спілкувався, хоче захистити свій бізнес перед контролюючими органами, а свою інтелектуальну власність і ділову репутацію від шкоди, яку можуть завдати недобросовісні працівники. То ж, прийшов час дізнатись, як вигідно найняти працівників!

Юрій Жураківський

Запрошую на практичний семінар

Як оформити працівників, щоб отримати дохід, а не проблеми

 

Якщо Ви підприємець, власник чи керівник компанії, то Вам буде корисним отримати цінні практичні напрацювання від  власника і керівника ТОВ «Західно-українська юридична компанія». Крім юридичного супроводу,  компанія бере на себе турботи своїх клієнтів з ведення кадрового діловодства і реалізовує практичні рішення для легального оформленням персоналу, що дозволяє економити на витратах та захищає інвестиції в навчання працівників.

Спікер семінару Юрій Жураківський – консультант з понад п’ятнадцятирічним  практичним досвідом допомоги підприємцям, а також досвідом роботи у сфері державного контролю за дотриманням законодавства про працю і підбору персоналу; магістр права, спеціаліст з трудового, корпоративного і господарського законодавства.

 

 

Програма семінару:

 • Як ефективно використовувати обов’язкові кадрові документи на свою користь?
 • Трудовий договір: строковий чи безстроковий?
 • Випробувальний термін, стажування і навчання персоналу – способи захисту роботодавця.
 • Як захистити конфіденційну інформацію та інтелектуальну власність бізнесу?
 • Підряд та інші альтернативи трудовим відносинам.
 • Як захистити себе під час перевірок дотримання законодавства про працю?

Вже скоро у Вас буде можливість дізнатись відповіді на ці та інші запитання і отримати практичні поради, які одразу ж зможете використати у своєму бізнесі.

Розклад:

 • реєстрація – 17:00 – 17:15;
 • перша частина – 17:15 – 18:15;
 • перерва для кави і спілкування – 18:15 – 18:35;
 • друга частина – 18:35 – 19:20;
 • відповіді на запитання – 19:20 – 19:45.

Семінар відбудеться 21 березня 2018р. в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 7 (готель Станіславів, 5-й поверх).

Вартість – 500,00 грн. Презентація та корисні друковані матеріали у подарунок.

Реєструйтесь на семінар за телефоном 066-6595949

Маючи рішення, яких ще немає у конкурентів, Ви гарантовано отримаєте конкурентну перевагу вже зараз. Реєструйтесь на семінар на нашому сайті або за телефоном 066-6595949.

Ми переконані, що розуміння головних принципів важливіше за знання багатьох фактів. Наш семінар – це відмінна нагода зрозуміти базові принципи співпраці з своїм персоналом, поспілкуватись з іншими підприємцями, дізнатись про їх досвід та отримати нові ідеї і позитивні емоції.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Laweyr

Інші статті: