Головна » Послуги » Договори та співпраця

Розробка і аналіз договорів


Вартість від 1 200 грн.

Строк виконання залежить від складності документу.

Запис на консультацію за телефоном 066-6595949


Готуємо проекти договорів на замовлення Клієнта для використання у бізнесі як типового первинного документа при продажі товарів і послуг чи особливої угоди, що є частиною бізнес системи або документа, який закріплює домовленості про співпрацю.

При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону і запиту Клієнта. Детально підготовлений договір мінімізує ризики порушення домовленостей, неоднакового розуміння, невиконання зобов’язань.

Ми використовуємо  судову і ділову практику, що дає можливість, разі потреби, вирішити конфліктні ситуації без розгляду справи в суді. Укладаючи договір, який відповідає Вашим потребам, Ви оформляєте і фіксуєте на папері домовленості з партнерами, покупцями. Письмова форма договору чітко і точно визначає права і обов’язки сторін, що дозволяє розраховувати на прогнозованість дій у певних ситуаціях та отримання вигоди від угоди.


Що Ви отримаєте:

– Грамотно і професійно складений договір з розумінням дії юридичних механізмів, що закладені в його положеннях і найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами і покупцями.

– Підтверджуючі документи до господарських операцій, захист інтересів в угоді, юридичні гарантії виконання зобов’язання контрагентом.

– Договір поставки (купівлі-продажу) товарів, готової продукції, сировини, матеріалів, інструментів та обладнання та інших об’єктів, що використовує Ваш бізнес.

– Договір оренди офісу, складу, торгового чи виробничого приміщення, який відповідає сучасним вимогам часу, а кожна з сторін отримає відчуття безпеки, впевненості і стабільності.

– Договір про надання послуг у сфері інформаційних технологій, торгівлі, посередництва, дизайну, бухобліку, перевезення, прибирання та інших комерційних послуг, який закріплює справедливий баланс прав та обов’язків замовника послуги і виконавця.

– Договір про виконання робіт у будівництві, виробництві, сільському господарстві, монтажних, ремонтних робіт, що визначає погоджені замовником і підрядником умови, строки і характеристики робіт.

– Договір франчайзингу (комерційної концесії) дозволяє маштатувати Ваш бізнес за допомогою Вашої авторської бізнес систкми і торгової марки та отримувати дохід від діяльності партнерів.

– Трудовий договір, укладається між працівником і роботодавцем та визначає умови роботи та оплати.

Договір щодо захисту інформації дозволяє встановити правила доступу до даних, їх розповсюдження і використання та відповідальність за розголошення таємниці.

– Ліцензійний договір визначає  порядок використання інтелектуальної власності чи програмного забезпечення.

– Публічний договір (оферта) знадобиться для розміщення на сайтах торгових компаній та інтернет-магазинів.

– Корпоративний договір (установча угода) регулює порядок співпраці між партнерами у бізнесі, розподіл прибутків чи збитків, управління бізнесом, вступ, вихід та продаж бізнесу.

– Угода про співробітництво визначає порядок дій її сторін для досягнення спільної мети.

– Аналіз договору наданого Вам Вашим партнером, тлумачення його положень, рекомендації щодо зміни і доповнення тексту документу для максимольного захисту інтересів. 

Запис на консультацію за телефоном 066-6595949


Чому Вам слід звернутися до нас

Ми розуміємо як працюють закони, що регулюють порядок укладення угод, умови договорів і справжнє бажання клієнта, тому результат роботи цілком відповідає Вашим сподіванням.

Ми вивчаємо побажання клієнта, готуємо пропозицію максимальної вигоди від угоди, готуємо проект угоди, консультуємо клієнта.

Ми практично підходимо до вирішення питання, робимо простий і дієвий документ, який працює саме так, як має. Кожен пункт договору має якесь практичне значення, а не просто дублює норму права. Кожне положення пройшло перевірку досвідом і ми можемо передбачити розвиток подій за настання певних обставин.


Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!


 Запис на консультацію за телефоном 066-6595949

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнту – це консультація, яка додає впевненості і спокою, зменшує ризики і вносить ясність у питання, що його турбують. Знання небагатьох принципів звільняє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи у яких Ви не розбираєтесь і люди, які є фахівцями у них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати.  Пропонуємо скористатись консалтинговими послугами наших фахівців.

 

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.