Головна » Послуги » Реєстрація торгової марки (ТМ)

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ

Отримайте Свідоцтво про реєстрацію торгової марки і юридичний захист Вашого бренду.

Вартість від 3 900 грн.

Записуйтеся на консультацію за телефоном 066-6595949

Пропонуємо Вам комплексну послугу з реєстрації торгової марки, що відкриває перед Вами можливість отримувати додатковий легальний дохід (роялті) від інтелектуальної власності, можливість укладати договір франчайзингу і заробляти більше на своїй бізнес моделі. Це справді чудові можливості масштабування, співпраці з партнерами і розвитку бізнесу. Ви офіційно зможете продати свій бренд чи вкласти його як внесок у спільний бізнес, у статутний капітал компанії.

Результат нашої роботи – це юридичний захист бренду через отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки. Ви здобудете статус власника ТМ і виключне право на використання логотипу. Свідоцтво про реєстрацію ТМ – це реальний юридичний захист від недобросовісної конкуренції, плагіату, інтелектуального піратства, підробок.

Також Ви отримаєте право використати логотип з назвою іноземною мовою для вивіски і реклами.

Послуга з реєстрації ТМ включає в себе повний цикл: 

попередній пошук по базах вже зареєстрованих і поданих на реєстрацію брендів, що дасть змогу визначити чи є тотожна або схожа торгова марка до Вашої чи вона унікальна;

визначення класів з МКТП (Міжнародної класифікації товарів і послуг), які відповідають видам діяльності Вашого бізнесу і цілям реєстрації бренду;

підготовка заяви на реєстрацію з додатками;

подача заяви і юридичний супровід розгляду пакету документів;

юридичні консультації з питань інтелектуальної власності і використання ТМ;

отримання Свідоцтва.

Вам потрібно надати лише свої паспортні дані і логотип у електронній формі та узгодити алгоритм співпраці за телефоном 066-6595949.

Ми почали це робити одні з перших у м Івано-Франківську і маємо значний досвід та налагоджену систему співпраці з клієнтами. Ми здатні розрізнити справжню потребу чи проблему клієнта і вирішити її найбільш ефективним способом. Ми допомагаємо виявити можливості про які клієнт не здогадувався і поглянути на свій бренд під новим кутом зору, новим, більш обізнаним поглядом, а тому наші консультації надають додаткову цінність послузі.

Консультуємо стосовно отримання патенту, способів юридичного захисту авторського права, отримання прибутку від інтелектуальної власності.

Розробляємо договори щодо захисту інформації, передачі авторських прав, договори франчайзингу (комерційної концесії), ліцензійні договори, трудові і цивільні договори з розробниками програмного забезпечення.

Мрієте створити відомий бренд? Це реально на 100%! Ми допоможемо Вам у цьому.

Телефонуйте вже зараз 066-6595949

Знання небагатьох принципів позбавляє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи у яких Ви не розбираєтесь і люди, які є фахівцями у них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати.

У сучасному світі якісна інтелектуальна власність вартує не менше ніж матеріальна. Ідеї, винаходи, ноу-хау, бренди, комп’ютерні програми чи художні твори можуть зробити їх авторів дуже і дуже багатими. Для цього потрібно закріпити за собою права на інтелектуальну власність і передавати їх за плату зацікавленим особам. Прикладів у сучасній бізнес історії є безліч.

Для багатьох товарів і послуг торгова марка (бренд) є особливо важливою, оскільки від її впізнаваності й популярності залежить успішність продажів і маржа, а отже й прибуток. Крім того, вчасно потурбувавшись про захист результатів Вашої інтелектуальної діяльності, Ви уникнете проблем пов’язаних з піратством. 

Телефонуйте – 0666595949

Наша компанія надає професійні юридичні послуги з юридичного захисту бізнесу. Чекаємо Вас у нашому офісі в м. Івано-Франківськ та забезпечеєм послуги юриста дистанційно.