Головна » Професійний блог » Зміни в установчих документах

Зміни в установчих документах

Починаючи власну справу Вам необхідно приділити особливу увагу розробленню установчого документа на підставі якого Ваша компанія діятиме на протязі усього часу її існування. Саме в ньому будуть визначатися основні відомості про Вашу компанію, порядок управління нею та інші відомості.

Однак, рано чи пізно, у Вас виникне потреба внести зміни до установчих документів. Такі зміни можуть бути викликані зміною складу учасників, бажанням збільшити або зменшити статутний капітал, чи зміною інших відомостей про компанію. Ви можете внести і зареєструвати такі зміни самостійно, але варто пам’ятати, що даний процес потребує знання деяких правил та дотримання вимог законодавства. 

Для того, щоб уникнути проблем і труднощів у Вашій діяльності, «Західно-українська юридична компанія» готова надати Вам усі необхідні послуги для швидкого і якісного внесення змін до установчих документів Вашої компанії, а також в разі необхідності привести установчі документи у відповідність до норм законодавства.

Зміни в установчих документах:
– найменування (повна і скорочена назва);
– місцезнаходження (юридична адреса)
– розмір статутного капіталу (збільшення або зменшення, зміна розміру часток учасників, розподіл часток у статутному капіталі);
– склад учасників (юридичний супровід повної або часткової заміни власників  компанії);
– керівника і підписантів;
– види діяльності КВЕД;

Строк виконання 2-3 робочих дні.

Вартість від 1 950,00 грн.

 Ми допоможемо Вам внести зміни до установчих документів компанії, а Ви – закономите свій час та сили. Ми гарантуємо, що за допомогою професіоналів нашої компанії, необхідні Вам зміни будуть внесенні якомога швидко та якісно! Все, що потрібно – це звернутися до нас.

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.

Інші статті: