Практичний семінар

Яким був Ваш сьогоднішній день? Ви вистрибнули з ліжка і зайнялись зарядкою (йогою, бігом…)? Ви усміхнулись собі і з’їли щось корисне на сніданок? Ви, з легкістю, змогли передати усі справи працівникам і присвятити весь свій час розвитку улюбленої справи, цікавим і важливим зустрічам, новим знайомствам, а може читанню книг, спорту чи сім’ї? Якщо це так, то я вітаю Вас! Якщо ж ні, то у Вас є відмінна нагода навчитись.

Як і кожен підприємець, я створив свій консалтинговий бізнес аби досягти особистих цілей. Я хочу працювати в задоволення, допомагаючи своїм клієнтам займатись бізнесом, не хвилюючись за відносини з працівниками і при цьому добре заробляти. Кожен власник компанії, з яким я спілкувався, хоче захистити свій бізнес перед контролюючими органами, а свою інтелектуальну власність і ділову репутацію від шкоди, яку можуть завдати недобросовісні працівники. То ж, прийшов час дізнатись, як вигідно найняти працівників!

Юрій Жураківський

Запрошую на практичний семінар

Як оформити працівників, щоб отримати дохід, а не проблеми

 

Якщо Ви підприємець, власник чи керівник компанії, то Вам буде корисним отримати цінні практичні напрацювання від  власника і керівника ТОВ «Західно-українська юридична компанія». Крім юридичного супроводу,  компанія бере на себе турботи своїх клієнтів з ведення кадрового діловодства і реалізовує практичні рішення для легального оформленням персоналу, що дозволяє економити на витратах та захищає інвестиції в навчання працівників.

Спікер семінару Юрій Жураківський – консультант з понад п’ятнадцятирічним  практичним досвідом допомоги підприємцям, а також досвідом роботи у сфері державного контролю за дотриманням законодавства про працю і підбору персоналу; магістр права, спеціаліст з трудового, корпоративного і господарського законодавства.

 

 

Програма семінару:

 • Як ефективно використовувати обов’язкові кадрові документи на свою користь?
 • Трудовий договір: строковий чи безстроковий?
 • Випробувальний термін, стажування і навчання персоналу – способи захисту роботодавця.
 • Як захистити конфіденційну інформацію та інтелектуальну власність бізнесу?
 • Підряд та інші альтернативи трудовим відносинам.
 • Як захистити себе під час перевірок дотримання законодавства про працю?

Вже скоро у Вас буде можливість дізнатись відповіді на ці та інші запитання і отримати практичні поради, які одразу ж зможете використати у своєму бізнесі.

Розклад:

 • реєстрація – 17:00 – 17:15;
 • перша частина – 17:15 – 18:15;
 • перерва для кави і спілкування – 18:15 – 18:35;
 • друга частина – 18:35 – 19:20;
 • відповіді на запитання – 19:20 – 19:45.

Семінар відбудеться 21 березня 2018р. в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 7 (готель Станіславів, 5-й поверх).

Вартість – 500,00 грн. Презентація та корисні друковані матеріали у подарунок.

Реєструйтесь на семінар за телефоном 066-6595949

Маючи рішення, яких ще немає у конкурентів, Ви гарантовано отримаєте конкурентну перевагу вже зараз. Реєструйтесь на семінар на нашому сайті або за телефоном 066-6595949.

Ми переконані, що розуміння головних принципів важливіше за знання багатьох фактів. Наш семінар – це відмінна нагода зрозуміти базові принципи співпраці з своїм персоналом, поспілкуватись з іншими підприємцями, дізнатись про їх досвід та отримати нові ідеї і позитивні емоції.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Laweyr

Інші статті:

Які кадрові документи обов’язково мають бути у роботодавця

У кожному бізнесі рано чи пізно виникає необхідність використовувати найману працю. Трудовим законодавством передбачено певні павила приймання працівників та обов’язкове ведення кадрової документації для усіх роботодавців. Кадрова документація регламентує порядок використання роботодавцем найманої праці, реєстри обліку робочого часу, документи, що відображають факти прийняття на роботу, звільнення з роботи, надання відпустки тощо. Більшість таких документів є обов’язковими і повинні відповідати певній формі. далі…

Інші статті:

Єдиний податок. Чим займатись можна, а чим – ні!

Запрошуємо на практичний семінар:

Як оформити працівників, щоб отримати дохід, а не проблеми

Спрощена система оподаткування – це спеціальний податковий режим, який являє собою особливий механізм справляння податків і зборів, що замінює сплату окремих податків і зборів, визначених Податковим кодексом України (ПКУ), на сплату єдиного податку з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

Фізична особа-підприємець або юридична особа можуть самостійно обрати для себе спрощену систему оподаткування і зареєструватися платником єдиного податку, але за умови, що вони відповідають певним вимогам, визначеним ПКУ. далі…

Інші статті:

Як зареєструвати юридичну особу (ТОВ)

Вести бізнес можна як підприємець – ФОП або через юридичну особу. Найпростішою формою юридичної особи є Товариство з обмеженою відповідальністю. Пропонуємо алгоритм створення фірми, який включає в себе кілька етапів.
Перший етап – прийняття рішення про заснування юридичної особи (ТОВ).
На даному етапі засновники майбутньої юридичної особи повинні вирішити питання про: далі…

Інші статті:

Як зареєструватися на єдиний податок

Починаючи свою справу кожен підприємець задає собі два запитання:

 1. Як зареєструватися ФОП або фірму, і що для цього необхідно?
 2. Яку систему оподаткування обрати?

Відповіді на перше запитання  можна отримати з багатьох джерел, у тому числі й на нашому сайті у публікації про реєстрацію бізнесу.

Щодо другого питання, то ми хочемо звернути особливу увагу саме на умови обрання спрощеної системи оподаткування – єдиного податку, і детальніше зупинитися на кожній групі єдиного податку.

Для Вашої зручності, ми розмістили основні умови для застосування конкретної  групи єдиного податку у таблиці, що наведена нижче.

 Група єдиного податку  1 група 2 група 3 група
 Статус платника податку  Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець  Фізична особа-підприємець або юридична особа
 Ставка податку  Встановлюються сільськими, селищними, міськими радами або радами об’єднаних територіальних громад залежно від виду господарської діяльності в межах:  Застосовується одна з двох ставок:
До 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (фіксована ставка)  До 20% від розміру мінімальної заробітної плати (фіксована ставка) 3% від доходу – для платників ПДВ

5% від доходу – для неплатників ПДВ

 Кількість найманих працівників  0 – необхідно працювати самостійно без найманих працівників  Можуть працювати самостійно або ж наймати не більше 10 працівників  Кількість працівників не обмежена
 Обсяг доходу  Обсяг доходу протягом року не повинен перевищувати 300 000 грн.  Обсяг доходу протягом року не повинен перевищувати
1 500 000 грн.
 Обсяг доходу протягом року не повинен перевищувати
5 000 000 грн.
 Строк подачі заяви на застосування спрощеної системи оподаткува-ння Заява подається до закінчення місяця в якому відбулася державна реєстрація

(Н-д:  державна реєстрація відбулася 15 серпня, в такому випадку заяву необхідно подавати до 31 серпня)

 Заява подається протягом 10 днів з дня державної реєстрації ФОП чи юридичної особи
 Момент з якого Ви стаєте платником єдиного податку З першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація (Н-д:  державна реєстрація відбулася 15 серпня, в такому випадку Ви вважаєтесь платником податків з 1 вересня) З дня державної реєстрації

(зареєстрував-лися 15 серпня і платником податків також вважаєтесь з 15 серпня)

 Застосування реєстраторів розрахунко-вих операцій (касових апаратів)  РРО не використовується РРО не використовується, якщо обсяг доходу протягом року не перевищує 1 000 000 грн.

Поширюється лише на Фізичних осіб-підприємців.

 У разі реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, ФОП зобов’язані застосовувати РРО незалежно від обсягу отриманого ними доходу
 Заборонені види діяльності на єдиному податку  Про те хто не може бути платником єдиного податку і якими видами діяльності не можна займатися при бажанні обрати спрощену систему оподаткування Ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі Консультації та Корисні статті.
 Податковий (звітній) період  Календарний рік  Календарний рік  Календарний квартал
 Періодичність сплати єдиного податку  Щомісяця  Щомісяця  Раз на квартал
 Строк сплати єдиного податку Авансом до 20-го числа поточного
 місяця
Авансом до 20-го числа поточного
місяця
 Протягом 10 днів після граничного терміну подання звітної декларації (40 днів після закінчення звітного кварталу)

Крім того, звертаємо увагу на те, що є заборонені види діяньності якими не можна займатись на єдиному податку. Інформація про те, чим можна займатись на єдиному податку, а чим ні тут.

Зателефонуйте нам – 066-6595949

Запрошуємо на практичний семінар:

Як оформити працівників, 
щоб отримати дохід, а не проблеми

Замовляйте консультацію, натиснувши тут

Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949. Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.

Інші статті: