Реєстрація ФОП

Пропонуємо юридичні послуги з реєстрації фізичної особи – підприємця на замовлення Клієнта.

Як результат Ви стаєте власником свого бізнесу, отримаєте пакет реєстраційних документів і вже на наступний день зможете займатись своєю справою.
Строк виконання – 1-2 робочих дні.

Документи для реєстрації ФОП:
– паспорт та ідентифікаційний номер підприємця;

Необхідна інформація:
– адреса і телефон;
– основні напрямки діяльності.

Комплексна послуга з реєстрації бізнесу включає в себе  підбір видів діяльності за КВЕД, державну реєстрацію підприємцяреєстрація платником єдиного податку, реєстрація книги обліку доходів і витрат, а також юридичні консультації щодо оподаткування, структури власності і управління, використання найманої праці.

Якщо Ви хочете працювати як фізична особа – підприємець ми допоможемо Вам зареєструватись та пройти усі формальні процедури в податковій службі при обранні спрощеної системи оподаткування.

Вартість реєстрації ФОП “під ключ” – 950,00 грн.

Отримайте професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Записуйтесь на консультацію юриста, натиснувши тут

Додаткові послуги:
– допомога при відкритті рахунків у банку;
– виготовлення печатки і отримання електронного цифрового підпису;
– підготовка і подача звітності;
– реєстрація торгової марки.

Ми знаємо як швидко зареєструвати бізнес і вміємо це зробити професійно!

Крім того, 1 місяць безкоштовного юридичного консультування у подарунок.

Зателефонуйте нам – 0666595949

Ви можете можете замовити послугу чи консультацію, натиснувши тут

Інші статті:

Статут ТОВ по-новому

Основним установчим документом на підставі якого діє Товариство є Статут. Із вступом в дію ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (надалі – Закон про ТОВ) виникає безліч запитань до положень Статуту Товариства, які повинні в ньому міститися. І якщо уже діючі ТОВ мають один рік, щоб привести свої Статути у відповідність до нового закону, то що робити тим, хто бажає зареєструвати ТОВ, але не знає, які положення вказувати у Статуті.  В даній статті ми постараємося вказати на основні моменти на які необхідно звернути увагу при розробленні Статуту ТОВ.

Сам Закон про Товариства містить всього три основні пункти відомостей, які повинні вказуватися у Статуті обов’язково (ч. 5 ст.11 Закону про ТОВ), а саме:

1) повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

2) органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;

3) порядок вступу до товариства та виходу з нього.

В той же час Закон містить положення про те, що Статут товариства може містити інші відомості, що не суперечать закону.

Варто зауважити, що деякі положення Господарського та Цивільного кодексів України, що стосуються установчих документів Товариств досі залишаються чинними. А це означає, що повинні бути враховані при розробці Статуту ТОВ.

Господарський і Цивільний кодекс України визначають наступні положення, які повинні містити Статут: вид товариства та його найменування, предмет і цілі (мета) його діяльності, склад засновників та учасників, склад і компетенцію органів управління товариства та порядок прийняття ними рішень, включаючи перелік питань, з яких необхідна одностайність або кваліфікована більшість голосів, порядок формування майна, розподілу прибутків та збитків, умови реорганізації та ліквідації Товариства.

Здавалося б усе, що необхідно вказати у Статуті уже перелічено. Але це не так. Закон про ТОВ містить безліч особливостей, що стосується положень Статуту.

Зокрема, у Статуті учасники можуть на власний розсуд: визначити строк протягом якого учасникам необхідно внести свої вклади до статутного капіталу; визначити коло осіб, які є посадовими особами ТОВ; встановити особливий порядок надання згоди уповноваженими на те органами Товариства на вчинення значних правочинів та визначити, які саме правочини будуть вважатися значними; встановити іншу кількість голосів учасників (але не менше, ніж більшість голосів), необхідну для прийняття рішень з питань порядку денного загальних зборів, але окрім рішень, які відповідно до закону приймаються лише одностайно; визначити розмір часток учасників додатково у відсотках; встановити переважне право певних учасників вносити додаткові вклади  і визначити які саме учасники його матимуть або ж виключити етап внесення додаткових вкладів лише тими учасниками, які мають таке переважне право; встановити додаткові випадки, ніж ті, що передбачені Законом скликання загальних зборів учасників та інше.

Даний перелік не є вичерпним і законом про ТОВ передбачено й інші положення, які можуть викладатися в Статуті на власний розсуд учасників Товариства. Більше того, учасники Товариства вправі самостійно внести ті Положення, які на їх думку будуть важливими саме для їх специфіки діяльності.

Таким чином, до мінімуму інформації, яку необхідно вказувати у Статуті можна віднести: 

– повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

– предмет і мета діяльності Товариства;

– склад засновників та учасників Товариства;

– порядок формування майна Товариства;

– порядок розподілу прибутків та збитків;

– умови реорганізації та ліквідації Товариства;

– органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;

– порядок вступу до товариства та виходу з нього.

Необхідно також зазначити, якщо до Статуту Товариства не будуть внесенні положення, які законом дозволено вносити за бажанням учасників або їх не було змінено, то за загальним правилом, діятимуть норми Закону про ТОВ, яких необхідно буде дотримуватися.

Для того, щоб вберегти себе від проблем, варто скористатися послугами кваліфікованих юристів, які допоможуть Вам і вашим партнерам розробити Статут, який стане гарантією безпеки Вашого бізнесу та дозволить максимально захистити Ваші права, як учасника Товариства.

Є ідея? То варто стартувати. Ми допоможемо! Наша компанія надає юридичні послуги з реєстрації юридичної особи. Співпраця з нами – це відмінних результат і задоволення. Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Запис на консультацію юриста за телефоном 066-6595949

Запишіться на консультацію до юриста, натиснувши тут

Найцікавіше тут:

Хочете займатись бізнесом, не відволікаючись на юридичну рутину? Сфокусуйтеся на своєму бізнесі, а про решту подбаємо ми. ТОВ «Західно-українська юридична компанія» спеціалізована юридична фірма, яка допомагає підприємцям з 2001 року. Ми раді проконсультувати Вас з господарського і податкового законодавства та зареєструвати Вашу справу як юридичну особу чи ФОП.

Комплексна послуга з реєстрації бізнесу включає в себе  підготовку установчих документів (статут і протокол), підбір видів діяльності за КВЕД, державну реєстрацію компанії, виготовлення печатки, реєстрація платником ПДВ чи ЄП, а також юридичні консультації щодо оподаткування, структури власності і управління, використання найманої праці.

Якщо Ви хочете працювати як фізична особа – підприємець ми допоможемо Вам зареєструватись та пройти усі формальні процедури в податковій службі при обранні спрощеної системи оподаткування.

Маючи рішення, яких ще немає у конкурентів, Ви гарантовано отримаєте конкурентну перевагу вже зараз. Телефонуйте, щоб ми допомогли Вам зареєструвати власний бізнес та стати платником єдиного податку.

Перелік документів та ціни тут

Телефонуйте нам – 066-6595949

Західно-українська юридична компанія – юрист і кадровик в одній компанії. Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківськ або запропонувати послуги юриста чи облік кадрів дистанційно.

При потребі ми, зареєструємо для Вас компанію чи ФОП на єдиному податку та/або платником ПДВ.  Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Інші статті:

Закон України “Про ТОВ та ТДВ”: чого очікувати

17 червня 2018 року вступив в дію Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон). Даний Закон вносить суттєві зміни щодо створення та порядку регулювання діяльності Товариств з обмеженою відповідальністю та Товариств з додатковою відповідальністю.

Найсуттєвішими змінами є:

1. Визначення Корпоративного договору.

Раніше у законодавстві України не було визначено поняття «корпоративного договору». Новим законом закріплено, що корпоративний договір – це договір, за яким учасники товариства зобов’язуються реалізовувати свої права та повноваження певним чином або утримуватися від їх реалізації. Такий договір покликаний врегулювати відносини між учасниками Товариства. У Договорі можуть бути встановлені умови або порядок визначення умов, на яких учасник має право або зобов’язаний купити або продати частку у статутному капіталі (її частину), а також визначати випадки, коли таке право або обов’язок виникає. Також у корпоративному договорі можна визначити порядок вчинення інших дій, які пов’язані з управлінням товариства, його припиненням або реорганізацією.

2. Безвідклична довіреність з корпоративних прав.

Законом встановлено, що безвідклична довіреність з корпоративних прав видається з метою виконання або забезпечення виконання зобов’язань учасників як сторін корпоративного договору, предметом яких є права на частку у статутному капіталі або повноваження учасників. Довіритель може зазначити у довіреності, що до закінчення її строку вона не може бути скасована без згоди представника або може бути скасована лише у випадках, передбачених у довіреності. Безвідклична довіреність припиняється у разі припинення зобов’язання, для виконання або забезпечення виконання якого вона видана. Така довіреність обов’язково посвідчується нотаріально.

3. Визначення понять значні правочини та правочини, щодо яких є заінтересованість

Закон, визначає, що Статут товариства може встановлювати особливий порядок надання згоди уповноваженими на те органами товариства на вчинення певних правочинів залежно від вартості предмета правочину чи інших критеріїв. Саме такі визначені правочини визнаються згідно Закону значними правочинами. Тобто, учасники самостійно можуть прописати в Статуті, які правочини будуть визнаватися значними (наприклад визначити максимальну вартість товару на яку укладатимуться договора) і потребувати згоди відповідних органів товариства.

Правочин вважається правочином, щодо якого є заінтересованість, якщо він укладається товариством із посадовими або афілійованими особами товариства чи іншими особами, визначеними у статуті самими учасниками.

Варто зауважити, якщо вартість правочину перевищує 50% вартості чистих активів товариства станом на кінець попереднього кварталу, то рішення про його вчинення приймається виключно на загальних зборах.

4. Знято обмеження щодо кількісного складу учасників ТОВ.

Раніше Товариство з обмеженою відповідальністю могло мати не більше 100 осіб.

5. Змінено строк внесення учасниками вкладів у статутний капітал Товариства.

Так, учасники повинні внести свої вклади протягом шести місяців з дати державної реєстрації Товариства, якщо інше не передбачено статутом. (Раніше – протягом 1 року). Таким чином, Ви можете самостійно визначити строк, протягом якого будуть вноситися вклади учасниками. Однак варто зауважити, що таке рішення приймається загальними зборами учасників на яких повинні бути присутні усі учасники Товариства і рішення повинно бути одностайним (за нього повинні проголосувати усі учасники). Затверджений строк на внесе неня вкладів обов’язково необхідно внести до Статуту Товариства.

6. Скорочено кількість відомостей, які повинні обов’язково бути зазначені у Статуті та вимог до підписання Статуту.

 Закон передбачає, що Статут Товариства повинен містити відомості про:

 1) повне та скорочене (за наявності) найменування товариства;

2) органи управління товариством, їх компетенцію, порядок прийняття ними рішень;

3) порядок вступу до товариства та виходу з нього.

У статуті можуть бути прописані й інші відомості, що не суперечать законодавству. Більш детально про відомості, які необхідно зазначати в Статуті Ви можете ознайомитися натиснувши тут.

Слід звернути увагу на те, що перша редакція статуту товариства підписується всіма учасниками товариства, а справжність підписів учасників обов’язково засвідчується нотаріально.

7. Можливість Заочного голосування та голосування шляхом Опитування на загальних зборах.

Законом передбачено, що учасник товариства може взяти участь у загальних зборах учасників шляхом надання свого волевиявлення щодо голосування з питань порядку денного у письмовій формі. Це і є заочне голосування. Справжність підпису учасника товариства на такому документі засвідчується нотаріально. В такому разі голос такого учасника обов’язково зараховується до результатів голосування.

Якщо інше не встановлено статутом Товариства, рішення загальних зборів учасників може бути прийнято шляхом опитування. Однак, Закон чітко встановлює питання, які не можуть бути прийняті шляхом опитування, а саме: обрання та припинення повноважень членів наглядової ради та виконавчого органу; внесення змін до статуту товариства, прийняття рішення про здійснення діяльності товариством на підставі модельного статуту; злиття, приєднання, поділ, виділення або перетворення товариства, затвердження статутів правонаступників; ліквідацію товариства; визначення розміру статутного капіталу та розмірів часток учасників товариства у випадках, визначених Законом; виключення учасника з товариства.

8. Вихід учасника з Товариства.

Закон передбачає, що учасник товариства, частка якого у статутному капіталі товариства становить менше 50 відсотків, може вийти з товариства у будь-який час без згоди інших учасників. Для цього необхідно подати лише Заяву про вихід з Товариства. Така заява повинна бути нотаріально посвідчена.

Але, учасник товариства, частка якого у статутному капіталі товариства становить 50 або більше відсотків, може вийти з товариства лише за згодою інших учасників.

Є ідея? То варто стартувати. Ми допоможемо! Наша компанія надає юридичні послуги з реєстрації юридичної особи. Співпраця з нами – це відмінних результат і задоволення. Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Замовити послугу чи консультацію

Інші статті:

Як зареєструвати юридичну особу (ТОВ)

Вести бізнес можна як підприємець – ФОП або через юридичну особу. Найпростішою формою юридичної особи є Товариство з обмеженою відповідальністю. З 17.06.2018 року вступить в дію новий Закон “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю“, а до того часу діють “старі” правила. Оскільки суттєвих змін в порядку реєстрації не буде, пропонуємо алгоритм створення фірми, який включає в себе кілька етапів.
Перший етап – прийняття рішення про заснування юридичної особи (ТОВ).
На даному етапі засновники майбутньої юридичної особи повинні вирішити питання про: далі…

Інші статті:

Реєстрація торгової марки

Питання необхідності реєстрації торгової марки (торговельної марки, знаку для товарів і послуг) є досить актуальним. Це пов’язано з тим, що перенасиченість ринку різноманітними товарами і послугами, які пропонуються виробниками, змушує більшість підприємців вдаватися до застосування різного роду способів індивідуалізації власної продукції. Одним із таких способів індивідуалізації виступає далі…

Інші статті: