Головна » Послуги » Юридичний супровід, кадри, бухоблік

Юридичний супровід, кадри, бухоблік

 

Абонентське юридичне, кадрове і бухгалтерське обслуговування на підставі договору.

Повний супровід, все в одному місці. Вартість від 2500 грн. на місяць.

Запис на консультацію за телефоном 066-6595949


Професійний юридичний супровід бізнесу з одночасним наданням послуг бухгалтера і кадровика – це вигідне комплексне рішення для Вашого бізнесу. Абонентське обслуговування забезпечує нормальне щоденне функціонування бізнесу, створення документів господарської діяльності, виконання дій у складі бізнес процесів фірми, таких як укладення договору, виставлення рахунків, сплата рахунків і платежів та інших.

Ця послуга закриває потребу у людині, яка візьме на себе вирішення паперових справ бізнесу зі знанням діла за помірну оплату, працівника чи працівників, які будуть виконувати функцію бухгалтера, юриста, кадровика. Уклавши партнерство з нами, Вам не потрібно обладнувати робоче місце у своєму офісі, оплачувати зарплату найманому працівнику, навчати його і контролювати. Крім того, важко знайти такого кваліфікованого працівника і дорого його утримувати.


Послуга включає в себе дії, що потребують високої кваліфікації, спеціальних знань та професійних навичок:

 

Консультації з питань законодавства про працю, господарського, корпоративного, податкового права, що стосуються Вашої діяльності;

Аналіз юридичної документації і первинних документів господарських операцій;

– Підготовка проектів внутрішніх документів власника та керівника фірми;

– Підготовка проектів документів кадрового обліку: накази, трудові договори, штатні розписи, графік відпусток, табель обліку робочого часу;

– Розрахунок податків (зборів, внесків), що сплачуються відповідно до законодавства;

– Складання і подача обов’язкової щомісячної, квартальної, річної звітності;

– Формування та виставлення рахунків на оплату товарів та послуг, підготовка проектів актів приймання-передачі, видаткових накладних;

– Підготовка проектів платіжних документів для сплати податків, виплати заробітної плати працівникам і оплати рахунків постачальників товарів та послуг;

– Складання та експертиза договорів поставки товарів, купівлі-продажу, оренди, договорів підряду на виконання робіт чи надання послуг;

– Супровід процедури прийому та/або звільнення працівників у тому числі перевірка правильності написання заяви, консультація стосовно підстави звільнення, запису у трудову книжку, рекомендації стосовно формування особової справи, подання повідомлення про прийняття на роботу, проведення розрахунку при звільненні;

– Інші послуги, виходячи з специфіки Вашого бізнесу.


Вимоги закону стосовно документального оформлення операцій, яке підтверджує законність Вашого бізнесу складні для розуміння і постійно міняються, тому ведення діловодства і обліку, це трудомісткий, тривалий процес. Правильно складені документи допоможуть захистити Ваш бізнес від контролюючих органів та у вирішенні конфліктів і спорів. Займайтеся своїм бізнесом, а ми займемось Вашими документами. Запис на консультацію за телефоном 066-6595949.


Чому Вам варто звернутися до нас?

Ми маємо унікальне поєднання компетенцій наших працівників та досвід завдяки чому Ви уникнете помилок, бюрократії, зайвих витрат і клопотів та підвищите ефективність роботи Вашого бізнесу.

Ми добре розуміємо що саме потрібно клієнту, а тому працюємо одразу, швидко та ефективно по наперед запланованому алгоритму, що суттєво економить час.

Ми спеціалізуємося на наданні саме таких послуг у продовж багатьох років і володіємо досвідом, навичками, знаннями і особистими діловими зав’язками.

Цінність рішень, які ми даємо клієнту, суттєво вища за їх ціну. Ми працюємо з багатьма клієнтами у різних галузях, при цьому з кожною новою задачею, яку ми вирішили для одного клієнта, ми отримали досвід для вирішення схожої проблеми для іншого. Замовнику не доводиться щоразу оплачувати тривалий процес вирішення складної проблеми.

У нас кваліфікована команда фахівців різної спеціалізації, які працюють разом вже багато років та мають досвід вирішення таких питань. Кожен фахівець має свою спеціалізацію і завжди готовий, разом з колегами, взятися саме за Ваш проект.

Наші дії стають частиною Ваших бізнес процесів, що забезпечить спокій відносно правильності та своєчасності оформлення документів, впевненість у рішеннях, економію часу і коштів.

Запис на консультацію за телефоном 066-6595949


Закон каже, що підприємницька діяльність — самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку. Ми переконані, що лише підприємці здатні забезпечити реальне економічне зростання, створити нові робочі місця і підняти рівень життя. В сучасних умовах, при постійних змінах законодавства, власникам бізнесу і керівникам компаній  необхідна професійна юридична підтримка, юридичний захист, що дає змогу зосередитись на головних цілях їх бізнесу і бути впевненим у власних рішеннях.

Західно-українська юридична компанія дає письмові гарантії максимального юридичного захисту Клієнта з використанням усіх законних способів та залученням найкращих доступних професіоналів. Письмова гарантія підтверджує нашу готовність розділити з Клієнтом ризики і найвищу зацікавленість в інтересах клієнта та перетворює кожен проект у взаємовигідну співпрацю.

Є проблеми? Звертайтесь до нас і ми станемо Вашими партнерами у їх вирішенні!

Якщо у Вас виникли питання – телефонуйте 066-6595949