Головна » Послуги » Реєстрація бізнесу

Пропонуємо комплексну послугу з реєстрації юридичної особи (ТОВ, ПП, КООП, ОСББ) для ведення діяльності у сфері будівництва, інвестування у нерухомість, оренди, купівлі-продажу і обслуговування нерухомого майна.

Строк виконання – 2-3 робочих дні.

Для цього вам потрібно мати лише паспорт і реєстраційний номер платника податків, визначитись з назвою та адресою компанії і зателефонувати за номером 066-6595949 чи зайти до нашого офісу у м.Івано-Франківську по вул. Січових стрільців, 23 оф. 301.

Працюємо одразу! Вивчаємо документи та інформацію, формуємо пропозицію ще до першої зустрічі, щоб вона була максимально продуктивною.

Що Ви можете отримати як результат нашої співпраці:

– Юридичну особу, товариство з обмеженою відповідальністю або приватне підприємство, з усіма реквізитами, печаткою і пакетом установчих документів, яка у майбутньому може бути замовником або девелопером будівництва;

– Базові знання про правила ведення будівельного бізнесу, ліцензування, дозволи і оподаткування;

– Кооператив, який може стати замовником будівництва багатоквартирного будинку;

– Юридичну особу, товариство з обмеженою відповідальністю, для внесення об’єктів нерухомості до статутного капіталу з метою здавання в оренду або продажу корпоративних прав.

– Юридичну особу, товариство з обмеженою відповідальністю, засновники якої спільно вкладають кошти у статутний капітал для придбання інвестиційної нерухомості;

– Вирішення задачі з альтернативного способу продажу нерухомості з мінімальними витратами.

Послуга включає в себе:

– консультації щодо бізнесу, структури власності, управління і найманої праці, а також порядку відкриття рахунків в банку і виготовлення електронного цифрового підпису;

– розробку установчих документів під Ваші потреби та супровід юриста на підписання Статуту до нотаріуса;

– підбір оптимальних видів діяльності за КВЕД;

– подачу документів у ЦНАП державному реєстратору і державну реєстрацію юридичної особи;

– консультування щодо системи оподаткування, реєстрація платником податків, єдиного податку, ПДВ для компаній;

– або отримання статусу неприбуткової організації для ОСББ і кооперативів.

Додатково можна замовити виготовлення печатки, отримання будівельної ліцензії, дозволу на роботи підвищеної небезпеки, бухгалтерське і юридичне обслуговування, розробку правил внутрішнього трудового розпорядку, штатного розпису, трудових та інших договорів, документів з охорони праці.

 Чому Вам варто звернутися до нас?

Ми допоможемо юридично правильно оформити будівельну фірму, при цьому економимо Ваш час та сили. Ви уникнете помилок, бюрократії, зайвих витрат на початку свого нового бізнес проекту і у результаті, з часом станете багатим, вільним і щасливим одночасно.

Ми працюємо одразу, швидко та ефективно по наперед запланованому алгоритму, що суттєво економить час.

Ми спеціалізуємося на наданні саме таких послуг у продовж багатьох років і володіємо досвідом, навичками, знаннями і особистими діловими зав’язками.

 

Які проблеми і питання ми допоможемо вирішити?

  • Зареєструвати бізнес, товариство з обмеженою відповідальністю, ПП чи організацію.
  • Відкрити фірму, яка буде займатися будівництвом або здаванням нерухомості в оренду. Ми чітко розуміємо Вашу потребу.
  • Потрібно оформити партнерство, спільну діяльність, співпрацю між кількома засновниками одного бізнес проекту або між підприємцями, що задумали нову справу та інвесторами, які готові її профінансувати.
  • Ви плануєте інвестиційний проект з комерційною нерухомістю для здавання в оренду чи продажу за найбільш економною моделлю.
  • Ви маєте намір продати або купити комерційну нерухомість у найбільш оптимальний спосіб.
  • Ви хочете побудувати житло для себе та своїх партнерів, а також третіх осіб, які готові інвестувати у будівництво.

Телефонуйте нам 

0666595949

Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ  є командою професійних юристів – фахівців з реєстрації юридичних осіб і підприємців з досвідом реєстрації більше трьох сотень нових компаній за двадцять років практики. Високу результативність послуг компанії забезпечує спеціалізація.

І пам’ятайте, що служіння і бізнес це не тільки соціальна відповідальність, а й емоційна потреба. Набагато краще розпочати свою справу, потратити кілька років на її розвиток і опинитись там де хочеш бути, ніж залишатись на місці, працюючи в надії на пенсію і пільги. Новостворений бізнес працюватиме для отримання прибутку, самореалізації засновника, створення нових продуктів, втілення в життя творчих задумів. Наша робота – це легалізація Вашої бізнес моделі, надання юридичного статусу партнерству, юридичний супровід Ваших інвестицій.

Є ідея? То варто стартувати. Ми допоможемо! 

Наша компанія надає професійні юридичні послуги з реєстрації бізнесу. Чекаємо Вас у нашому офісі в м. Івано-Франківськ.

Скористайтесь послугами з реєстрації бізнесу:

Реєстрація ТОВ
Будівельна ліцензія
Зміни в установчих документах
Ліквідація підприємства
Реєстрація ТМ

Телефонуйте нам – 066-6595949

Читайте наші публікації на тему реєстрації бізнесу:

Як зареєструвати юридичну особу (ТОВ)
Реєстрація торгової марки
ТОВ чи ПП. Що обрати?
Модельний статут: плюси і мінуси.
Правовий статус фізичної особи – підприємця