Головна » Професійний блог » Розробка і аналіз договорів

Розробка і аналіз договорів

Господарська діяльність компаній не можлива без укладення договорів. Працюючи з партнерами, покупцями Ви повинні убезпечити себе від можливих ризиків одержати негативні результати від співробітництва (збитки). Це можливо, якщо укласти договір, який міститиме вигідні для Вас умови та убезпечать Вас від негативних наслідків, навіть тоді коли справа дійде до суду.

Юристи «Західно-української юридичної компанії» мають багатий досвід щодо розробки та аналізу договорів. Ми готуємо господарські договори на замовлення Клієнта. При їх розробці застосовуються положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону, інтересам клієнта. Ми використовуємо  судову і ділову практику і забезпечуємо участь юриста у переговорах. Як результат Ви отримуєте найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами і покупцями.

Розробляємо договори щодо захисту інформації, передачі авторських прав, ліцензійні договори, трудові і цивільні договори з розробниками програмного забезпечення.

Виводимо окремі роботи і працівників за штат шляхом укладення з ними договорів підряду (цивільно-правового характеру), що дає можливість економити на фонді зарплати і податках.

Вартість від 400,00 грн.

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.

Інші статті: