Головна » Професійний блог » Трудовий договір і договір підряду на виконання робіт

Трудовий договір і договір підряду на виконання робіт

Із посиленням відповідальності роботодавців за використання найманої праці без належного оформлення і підвищенням податкового навантаження, все частіше постає питання, як саме використовувати найману працю не порушуючи при цьому законів.

Наша компанія допоможе правильно оформити працівників. Ми підготуємо наказ про прийняття на роботу згідно заяви працівника та Повідомлення про прийняття працівника на роботу. Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається роботодавцем до Державної фіскальної служби за встановленою формою.

Замовити послугу чи консультацію

Щоб отримати консультацію – телефонуйте 066-6595949

Окремі роботи і функції працівників можна вивести поза штат та оформити договори підряду (цивільно-правового характеру) на їх виконання. В такому разі роботодавець є Замовником послуг, а особа з якою Ви бажаєте співпрацювати – Виконавцем чи Підрядником.

Головною умовою для укладення договорів ЦПХ є можливість визначити конкретний результат роботи особи у його якісних і кількісних показниках.

Перевагою оформлення договору ЦПХ для Замовника є можливість заощадити на фонді зарплати і податках, а для Виконавця – можливість самостійно обирати час і умови виконання зобов’язань та спосіб оплати.

Наша компанія допоможе Вам грамотно розробити та укласти договори підряду з фізичними особами. Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Отже, тепер Ви можете скористатись такими практичними інструментами для ефективного вирішення проблем з оформленням персоналу:

  • Трудовий договір для чіткого регулювання трудових відносин та умов випробувального терміну при прийомі на роботу;
  • Угода про конфіденційність для захисту Вашої інтелектуальної власності і ділової репутації;
  • Договір про повну матеріальну відповідальність для збереження майна і активів бізнесу;
  • Угода про навчання (стажування) персоналу для захисту інвестицій в навчання і розвиток працівників; при потребі, забезпечить відшкодування працівником вартості такого навчання;
  • Договір підряду на виконання робіт дозволить вивести функції працівника поза штат та оформити з ним договір цивільно-правового характеру (договір ЦПХ), щоб заощадити на фонді зарплати і податках.

При розробці договорів ми врахуємо специфіку Вашого бізнесу, судову і ділову практику та застосуємо положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону і Вашим інтересам. Результат нашої роботи – чесний та вигідний варіант співпраці з працівниками і надійний юридичний захист.

Маючи рішення, яких ще немає у конкурентів, Ви гарантовано отримаєте конкурентну перевагу вже зараз. Телефонуйте 066-6595949, щоб ми допомогли Вам грамотно оформити працівників та реєструйтесь на наш практичний семінар з кадрового законодавства.

Ви можете можете замовити послугу чи консультацію, натиснувши тут

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно. Телефонуйте – 066-6595-49

Інші статті: