Головна » Професійний блог » Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування

В теперішніх умовах ведення бізнесу жодна компанія не є захищеною від виникнення складних юридичних питань, які можуть вирішити лише кваліфіковані юристи.  У зв’язку з цим постає питання не лише шляхів їх вирішення, але і попередження їх виникнення шляхом надання професійного юридичного супроводу господарської діяльності. 

Професійний юридичний супровід господарської діяльності (абонентський юридичний супровід) – це комплекс юридичних послуг з організації та супроводу діяльності бізнесу в Україні та за кордоном, відповідно  до вимог міжнародного права та законодавства України, з урахуванням необхідності захисту інтелектуальної власності та активів.

«Західно-українська юридична компанія» спеціалізована юридична фірма у галузі господарської діяльності. Тому ми раді запропонувати для Вас абонентський юридичний супровід діяльності у вигляді надання широкого переліку послуг.

Наші юристи допоможуть Вам уникнути прийняття необдуманих, ризикованих рішень, розробити оптимальну систему управління, трудових відносин і оподаткування, забезпечити фінансову стабільність та безпеку Вашого бізнесу, а також вирішити вже існуючі проблеми.

Абонентський юридичний супровід «Західно-українською юридичною компанією» включає в себе надання наступних видів послуг:

 • консультування з питань застосування норм корпоративного, господарського, податкового і трудового законодавства в господарській діяльності;
 • адміністративне і судове оскарження дій контролюючих органів із складанням відповідних документів;
 • представництво інтересів у суді, перед державними органами і третіми особами;
 • аналіз внутрішніх документів компанії та складання висновків чи проектів;
 • складання кадрових документів (штатний розпис, правила внутрішнього трудового розпорядку, графік відпусток, програма вступного інструктажу тощо);
 • ведення кадрового діловодства компанії;
 • складання проектів договорів, з участю або без участі у перемовинах з контрагентами;
 • проведення комплексного юридичного аудиту підприємства з метою зниження ризиків у майбутній угоді або операції з придбання бізнесу, участі в спільному підприємстві, чи для уникнення санкцій контролюючих органів;
 • юридичний супровід перевірок податкової служби чи Держпраці з можливим адміністративним оскарженням дій;
 • державна реєстрація бізнесу;
 • реєстрація змін до установчих документів;
 • допомога у отриманні ліцензій.

Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, а тому підберемо пакет таких послуг, які будуть найбільш оптимальними саме для Вас і Вашого бізнесу, не переплачуючи при цьому зайвих коштів. Гарантією виконання нами своїх обов’язків є договір на абонентське юридичне обслуговування, який укладається з кожним клієнтом індивідуально з урахуванням його потреб.

Базова вартість абонентського юридичного супроводу усього від 900,00 грн. в місяць.

         Ми раді бути частиною Вашої команди і завжди готові допомогти Вам уникнути проблем у бізнесі, а також вирішити вже існуючі проблеми.

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.

Інші статті: