Головна » Професійний блог » Захист при перевірках Держпраці

Захист при перевірках Держпраці

У 2017 році в Україні відбулися суттєві зміни в трудовому законодавстві. Із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, посилилася і відповідальність роботодавців за порушення вимог трудового законодавства. До роботодавця можуть застосовуватися фінансова, адміністративна або кримінальна відповідальність.

26 квітня 2017 року КМУ своєю постановою № 295 затвердив новий Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Тепер відповідно до вказаної постанови, інспектори Держпраці здійснюють державний контроль у формі проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань.

Фінансова відповідальність настає у вигляді штрафу в розмірах від однієї до ста мінімальних зарплат. Погодьтесь, суми не малі. Детальніше про перевірки у нашій статті.

Для Вашого захисту, пропонуємо ефективну юридичну допомогу при перевірках  – супровід планових, позапланових перевірок та інспекційних відвідувань (рейдів) інспекторів Держпраці що включає:

особисту присутність під час перевірки (рейду);

– консультування з питань, які перевіряють;

підготовка пояснень, заперечень, довідок та інших документів;

– адміністративне і судове оскарження дій контролюючих органів;

представництво інтересів у суді, перед державними органами і третіми особами.

Підготовлений – значить захищений. Ми проведемо юридичний аудит Вашої кадрової документації та допоможемо усунути помилки і недоліки, щоб уникнути штрафів. Ви можете отримати професійну консультацію юриста в спеціалізованій компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно. Ви отримаєте кадровика і юриста в одній компанії вже зараз. Зателефонуйте нам – 066-6595949.

Інші статті: