Головна » Професійний блог » Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки

Отримайте Свідоцтво про реєстрацію торгової марки

і юридичний захист Вашого бренду.

Вартість від 3 900 грн.

Строк підготовки документів 1-3 дні.

Записуйтеся на консультацію за телефоном 066-6595949

Послуга з реєстрації ТМ включає в себе повний цикл:

попередній пошук по базах вже зареєстрованих і поданих на реєстрацію брендів, що дасть змогу визначити чи є тотожна або схожа торгова марка до Вашої чи вона унікальна;

визначення класів з МКТП (Міжнародної класифікації товарів і послуг), які відповідають видам діяльності Вашого бізнесу і цілям реєстрації бренду;

підготовка заяви на реєстрацію з додатками;

подача заяви і юридичний супровід розгляду пакету документів;

юридичні консультації з питань інтелектуальної власності і використання ТМ;

отримання Свідоцтва.

Вам потрібно надати лише свої паспортні дані і логотип у електронній формі та узгодити алгоритм співпраці за телефоном 066-6595949.

Реєстрація торгової марки відкриває перед Вами можливість отримувати додатковий легальний дохід (роялті) від інтелектуальної власності, можливість укладати договір франчайзингу і заробляти більше на своїй бізнес моделі. Це справді чудові можливості масштабування, співпраці з партнерами і розвитку бізнесу. Ви офіційно зможете продати свій бренд чи вкласти його як внесок у спільний бізнес, у статутний капітал компанії.

Результат нашої роботи – це юридичний захист бренду через отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки. Ви здобудете статус власника ТМ і виключне право на використання логотипу. Свідоцтво про реєстрацію ТМ – це реальний юридичний захист від недобросовісної конкуренції, плагіату, інтелектуального піратства, підробок.

Також Ви отримаєте право використати логотип з назвою іноземною мовою для вивіски і реклами.

Телефонуйте нам – 0666595949

Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно.

Якщо Ви виробляєте товари чи надаєте послуги під розробленим Вами брендом і бажаєте захистити себе і свій бізнес від недобросовісної конкуренції, а також збільшити попит на свою продукцію чи послуги, то Вам неодмінно потрібно зареєструвати свою торгову марку (знак для товарів та послуг).

Оскільки процедура реєстрація торгової марки досить об’ємна та потребує значних зусиль та відповідних знань, «Західно-українська юридична компанія» пропонує Вам свою допомогу. 

Інші статті: