Головна » Професійний блог » Ліцензія на міжнародні вантажні перевезення

Ліцензія на міжнародні вантажні перевезення

У сучасній глобалізованій  економіці логістика має важливе значення, так як постачальники і покупці товарів чи сировини можуть знаходитись на значній відстані один від одного і навіть у різних країнах. Сьогодні ми не купуємо у найближчого постачальника, а у того, в якого кращі умови, якість, сервіс. Для міжнародних перевезень власних вантажів, а також товарів замовників по території інших держав необхідна ліцензія на міжнародні вантажні перевезення. Для транспортування небезпечних вантажів та відходів на вантажному автотранспорті по території України, а також в інші країни потрібна ліцензія на перевезення небезпечних вантажів та відходів.

Експерти ТОВ «Західно-українська юридична компанія» беруть на себе всі формальності з підготовки документів та їх подачу в “Укртрансбезпеку” для отримання відповідної ліцензії на перевезення. Окрім того, Ви отримаєте фахові  юридичні консультації з питань, пов’язаних з ліцензуванням перевезень і господарською діяльністю. Запис на консультацію за телефоном 066-6595949 .

Крім того, на час військового стану є можливість скористатися процедурою подачі документів он-лайн.

Ліцензія на міжнародні вантажні перевезення необхідна тим підприємцям, які планують займатися транспортуванням продукції за кордон вантажним транспортом або ввозити товари з інших країн. Транспортна ліцензія видається тільки у разі відповідності поданих документів ліцензійним умовам. Якщо вам потрібна ліцензія на міжнародні перевезення, то зателефонуйте нам вже зараз! Завдяки нашому досвіду з вирішення подібних завдань, ми допоможемо ефективно реалізувати ваші бізнес-ідеї та отримати дозвільні документи у стислі строки.

Строк підготовки документів – 2-3 робочих дні. Термін розгляду документів – 2-10 робочих днів. Строк дії ліцензії – безстроково.

Вартість послуг 9 000,00 грн. Додатково оплачується держмито.

Запис на консультацію за телефоном 066-6595949

Інші статті: